סיורים וסדנאות

תיירות חקלאית

לאורך השנים החווה התעצבה גם כמרחב חוויתי חינוכי ואנו שמחים להזמין קבוצות מגוונות לסיורים ופעילות חקלאית. בואו לשמוע על תפיסת העולם שעומדת מאחורי גידול מזון בעיר, להבין איך אפשר להפוך את העיר למקום טוב יותר ולראות הלכה למעשה את המודלים  המגוונים של גידול מזון: חווה עירונית, גינה קהילתית, יער מאכל ומערכות הידרופוניות.  במסגרת הסיורים ניתן לשלב גם ארוחות בוקר / צוהריים, מירקות תוצרת החווה אשר מכינות נשות שכונה ג'.

בין לקוחותינו: בנק לאומי, תגלית, מסע ישראלי, מכון ויץ לפיתוח בר קיימא, נציגי עיריות, אנשי סביבה, תוכניות קיימות בבתי ספר ועוד.

תיירות חקלאית

הכשרות ופעילויות

אנחנו תמיד שמחים לשתף את הידע שצברנו לאורך השנים ולכן מקיימים מגוון סדנאות והכשרות. החל מקורסים של מספר ימים ועד סדנאות ממוקדות. סדנאות תבלינים, צמחי מרפא, טכניקות לגידול מזון בשיטות טבעיות ועוד. מוזמנים להתעדכן בדף הפייסבוק שלנו.

הכשרות מקצועיות

מהחווה לשולחן

במסגרת אירועי מהחווה לשולחן, מוזמנים תושבי העיר לארוחת ערב המתבססת על ירקות מתוצרת החווה, במסעדות ובפאבים מגוונים בעיר. במסגרת הערב , נוסף לאוכל טעים יש הזדמנות ללמידה משותפת אודות תפיסת העיר היצרנית וגידול מזון בעיר בין אם בהקרנת סרט או הרצאה. שיתוף הפעולה תומך גם בחווה, גם בבעלי העסקים, משאיר את "הכסף" בידיים של תושבי העיר ובכך מחזק את הכלכלה המקומית. אז  אם אתם שפים , בעלי מסעדה , פאב או כל בית עסק אחר , אנחנו מזמינים אתכם לשתף איתנו פעולה ולייצר ביחד אירוע שמעודד צרכנות מקומית ויצירה מקומית. ואם אתם תושבי העיר, פשוט בואו לתמוך בהנאה ביצרנים מקומיים.

מהחווה לשולחן

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים!

להרשמה